O nás Kontakt Pridať lekára/kliniku/dodávateľa
siklienka
Chcete sa registrovať?

Portál kozmetickachirurgia.sk ponúka účinný a moderný spôsob prezentácie lekárov, kliník, výrobcov liečiv a dodávateľov zdravotníckej techniky na jednom mieste.

Registrujte sa!

Liečba nadmerného potenia - hyperhidrózy

Potenie môže byť celkové alebo lokalizované. Celkové potenie vzniká pri veľkej námahe, v teple, pri horúčkach, pri funkčných poruchách vegetatívneho nervového systému, pri emóciách, po niektorých liekoch a ochoreniach. Lokalizovaná forma býva najčastejšie v podpazuší, na dlaniach a ploskách nôh. Potenie dlaní je najčastejšie zapríčinené poruchou vegetatívneho systému - u tzv. trémistov, kedy môže spôsobiť značné ťažkosti - trvalú vlhkosť dlaní, či dokonca zdurenie až maceráciu kože. Veľmi rušivým je pre postihnutého nadmerné potenie nôh, pretože rozkladajúci sa pot veľmi silno zapácha.
Zákroky k indikácii: Liečba nadmerného potenia - hyperhidrózy

Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom (Botox)

Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom (Botox)

Jedným zo spôsobov odstránenia nadmenrého potenia je aplikácia botulotoxínu - klobásového jedu.  Botulotoxín je všeobecne známy ako účinný prostriedok na odstránenie vrások, no málokto vie, že je vhodný aj na odstránenie nadmerného potenia.

Vybraný lekár

MUDr. Viliam Jurášek - PortamedMUDr. Viliam Jurášek - Portamed
Košice
055/680 64 03, 0905 622 557, 0905 384 489
jurasek@dodo.sk

Naša ambulancia plastickej a kozmetickej chirurgie je prvým neštátnym zdravotníckym zariadením tohoto druhu na Východnom Slovensku. Je určené na realizáciu plasticko - chirurgických výkonov so zameraním na estetickú chirurgiu s použitím najmodernejších...
Prevádzkovateľ: CKC s.r.o. | Podmienky použitia