Liečba celulitídy

Celulitída, ľudovo nazývaná tiež „pomarančová koža“ je najčastejšie lokalizovaná na stehnách a v gluteálnej oblasti.

Mezoterapia

Celulitída, ľudovo nazývaná tiež „pomarančová koža“ je najčastejšie lokalizovaná na stehnách a v gluteálnej oblasti.

Napriek tomu, že postihuje aj mužov až 90-98% prípadov celulitídy je pozorovaných u žien. Nie je pravdou, že postihuje iba obéznych lúdí ale je dokázané, že u obéznych ľud´je viditeľnejšia ako u štíhlych ľudí s hojnou muskulatúrou. Niektoré štatistiky dokonca dokázali výskyt celulitídy u neuveriteľných 90% žien.

Ako prebieha samotný zákrok?

Jedným z najefektívnejších spôsobov odstránenia celulitídy je mezoterapia. Ide o metódu, pri ktorej sa podkožne aplikujú rôzne zmesy vo forme mikroinjekcií. Mezoterapia je využívaná ako omladzovacia metóda na rejuvenizáciu tváre a krku, liečbu celulitídy ako aj na liečbu nadmernej straty vlasov.

Ide o takmer bezbolestnú procedúru u väčšiny pacientov vykonávanú bez lokálnej anestézie. Iba u pacientov s nízkym prahom bolesti aplikujeme 30 minút pred zákrokom krém na znecitlivenie. Zákrok obyčajne trvá približne 30 minút a nevyžaduje si hospitalizáciu. Pacientky sú väčšinou práce schopné bezprostredne po dokončení zákroku.

Ako dlho trvá výsledný efekt?

Lekári s dlhoročnými skúsenosťami s touto metódou hovoria, že efekt trvá po dobu dodržiavania diéty a zdravého životného štýlu vrátane pravidelného cvičenia.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Kontaktujte nás

Sending

Plastičtí Chirurgové s.r.o © 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?