OXYjet - neinvazívny kyslíkový lifting

OXYjet je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože. Okrem využitia kyslíka ako zdroja energie (čiže „vháňača“ špeciálneho roztoku do kože) sa využíva aj jeho prirozdený regeneračný účinok. Starnúca, slabo prekrvená, degenerovaná koža nedokáže privádzať dostatočné množstvo kyslíka a výživných látok do povrchovej, rýchlo sa deliacej časti pokožky. Výsledkom je znížená schopnosť delenia buniek a tým aj regenerácia a suchá, zvráskavená tvár. Kyslík napomáha obnovovaniu buniek kože e je aj prostriedkom na transportovanie iných podporných látok.

Aké sú účinky systému OXYjet?

OXYjet značne redukuje hĺbku a množstvo vrások a zároveň bráni ich tvorbe. Okrem toho redukuje kontrakcie svalov v oblasti čela, úst, tváre a krku, ktoré napomáhajú vzniku vrások.
Napomáha tvorbe kolagénových vlakien, čím zabezpečí regeneráciu a prirodzené napnutie pleti bez efektu „zmrazenej tváre“. V priebehu procedúry sa používa špeciálny vyživujúci roztok, ktorý sa účinkom pulzného tlaku kyslíka vpraví do hlbokých vrstiev kože, kde može pôsobiť. Výhodou je že tento roztok sa neodplaví pri umývaní či čistení pleti, takže aktívne látky účinkujú dlhú dobu priamo v koži.

Aké sú hlavné výhody tejto metódy?

Veľkou výhodou je bezbolestnosť procedúry, pociťuje sa len jemný pulzujúci tlak. Narozdiel od injekčných metód pouzívaných na aplikáciu výživných roztokov, OXYjetneparalyzuje mimické svaly, ale naopak ich uvoľňuje. Týmto účinkom sa viditeľne zmenší hĺbka a veľkosť vrások. Oxy jet je vhodný pre všetky vekové kategórie. U mladej pleti pôsobí preventívne na vzik vrások, u starnúcej pleti ich eliminuje. Celá procedúra nemá vedľajšie účinky, je úplne prirodzená a nedráždivá. Prvé výsledky na pleti možno pozorovať po 2 tyždňoch, po 6 – 8 týždňoch je úž efekt evidentný (táto dobe je potrebná na tvorbu nového kolagénu. Na udržanie tohto efektu sa odporúča procedúru opakovať.

Na záver …

OXYjet:

  • zlepšuje schopnosť kože udržiavat vlhkosť
  • zvyšuje delenie buniek kože, zlepšuje jej cirkuláciu a lymfatickú drenáž
  • vyhladzuje vrásky a bráni ich tvorbe
  • má liečivý účinok
  • dodá pleti zdravý, svieži vzhľad
  • nespôsobuje alergickú reakciu

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Kontaktujte nás

Sending

Plastičtí Chirurgové s.r.o © 2018

Log in with your credentials

Forgot your details?